Miyavi-382
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ eLLa ~Funeral.Of.Hearts~

2 participanți

In jos

~ eLLa ~Funeral.Of.Hearts~ Empty ~ eLLa ~Funeral.Of.Hearts~

Mesaj  ~Funeral.Of.Hearts~ Dum Iul 12, 2009 9:49 pm

Salutari din Oradea, copii :)

Ma numesc Alexandra, dar prefer sa-mi tastati nickul(nickurile). De preferat Ella :)
Am 17 ani, din zodia Rac (Maimuta in zodiacul chinezesc).
Ma consider oarecum independenta fiindca nu-i ascult pe ai mei si de obicei pe nimeni din jurul meu (he he)
Urasc sa fiu etichetata, dar traim in Romania, deci in concluzie trebuie sa traiesc cu stampila de Emo kid.
Eu nu ma consider emo, ba din contra, rad prea mult, sar in dreapta si-n stanga. Mai urlu de sparg timpanele cateodata.
Nu stau bine cu nervii. Ma mai descarc pe profi vorbind ca o nesimtita, dar se mai intampla.
Urasc incultii (aici bag manelistii). Nu suport (sau am ajuns sa nu mai suport) scrierea "$m3ch3r4".

Asa, pai ce sa mai zic :-?

Interese: Imi iubesc chitarile si le chinui zilnic :x Sunt o fana inrautatita a chitarilor Fender si nu m-am lasat pana nu mi-am luat una.
Compun versuri si proza :)
Imi place sa fotografiez :)
Citesc mai orice chestie, atata vreme cat nu e ceva legat de scoala. Printre subiectele mele preferate se afla: vampiri, varcolaci, spirite, vrajitorie, magie neagra, chestii ciudate, paranormal, ateism, francmasonerie, astrologie, fenomene meteorologice, psihologie, logica si multa, multa fictiune (check Humanitas Fiction books, they rock).
Apoi colectionez de-a prostu' postere (am peste 300), lumanari, servetele, timbre si reviste (din 2005 incoa' colectionez Popcorn in fiecare luna).
Desenez mult, imi plac chestiile de design interior.

Genuri muzicale in ordine alfabetica[ :)) ]: alternative, avant, black, celtic, christian, deathcore, deathgrind, death, doom, electro punk, emo, garage, german rock, glam, gothic, grunge, hatecore, hard, hardcore, heavy, horror, indie, industrial, j-ska, j-rock, medieval, melodic black, melodic death, melodic hardcore, metalcore, neo, new wave, noisecore, nu-metal, pagan, pop-punk, pop-rock, post, power, progressive, psychedelic, punk rock, rapcore, rap-metal, rap-rock, screamo, skate, speed, symphonic, trash, viking, wizard (nu sunt prea multe:) doar cele necesare).

altceva nu stiu... sunt in pana de idei... nu ezitati sa puneti intrebari :) raspund cu placere (he, he)
~Funeral.Of.Hearts~
~Funeral.Of.Hearts~
**Started**
**Started**

Rac Maimuta
Numarul mesajelor : 9

Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Oradea

http://generation-rock.omgforum.net

Sus In jos

~ eLLa ~Funeral.Of.Hearts~ Empty Re: ~ eLLa ~Funeral.Of.Hearts~

Mesaj  Meisekyume Dum Iul 12, 2009 9:53 pm

I never thought I'd got to see a glam fan again . O:
Meisekyume
Meisekyume
Miyavi Fan
Miyavi Fan

Numarul mesajelor : 217

Data de inscriere : 16/06/2009

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum