Miyavi-382
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce parere ai despre muzica lui?

+10
Meisekyume
damnthing485
Pink-cherry
MurdeR.DOLL
Doppelganger
Shuichi
Elisza
sweet-miyavi
Elisa
IzaBell` :x
14 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  Pink-cherry Mar Iun 16, 2009 4:58 pm

nu cred ca ai fi singura cred ca toti fanii care lar vedea ar fi peste el si lar pune sa si cante cand saracul om nu ar mai primii aer Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 70463 Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 70463
Pink-cherry
Pink-cherry
Miyavi Fan
Miyavi Fan

Berbec Sobolan
Numarul mesajelor : 215

Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 28
Localizare : la PC

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  Meisekyume Mar Iun 16, 2009 5:23 pm

Vai , ala o sa fie un vis devenit realitate . XDDD

Dar totusi , el fiind o vedeta neinteptata , s-ar putea sa fie o sesiune de autografe si sa putem macar sa dam mana cu el . ^.^ [ vai , ce vise ;__; ]
Meisekyume
Meisekyume
Miyavi Fan
Miyavi Fan

Numarul mesajelor : 217

Data de inscriere : 16/06/2009

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  MurdeR.DOLL Mar Iun 16, 2009 5:44 pm

Sau iese la vreun club cu noi....a mai facut d'astea.
MurdeR.DOLL
MurdeR.DOLL
Great fan
Great fan

Numarul mesajelor : 270

Data de inscriere : 31/05/2009
Localizare : On the plane to Miami

http://mitsithevamp.livejournal.com/

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  alexmissa Mar Iun 16, 2009 7:18 pm

imi place f mult de el si toate melodiile lui sunt super...consider k este un f bun chitarist si are o voce superba...it reaches my heart! myv rock's!!! :bounce:
alexmissa
alexmissa
Miyavi Fan
Miyavi Fan

Capricorn Tigru
Numarul mesajelor : 154

Data de inscriere : 01/06/2009
Varsta : 37
Localizare : Harajuku Station :D

http://www.alexmissa.hi5.com

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  Pink-cherry Mier Iun 17, 2009 4:00 am

sa mergem la club cu el este un vis Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 624237
Pink-cherry
Pink-cherry
Miyavi Fan
Miyavi Fan

Berbec Sobolan
Numarul mesajelor : 215

Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 28
Localizare : la PC

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  Meisekyume Mier Iun 17, 2009 3:46 pm

Eh , mai intai sa vina in concert . XDDD Dup-aia putem spera si la cluburi .
Meisekyume
Meisekyume
Miyavi Fan
Miyavi Fan

Numarul mesajelor : 217

Data de inscriere : 16/06/2009

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  MurdeR.DOLL Mier Iun 17, 2009 4:21 pm

ooo da ... concert
Sunt abia 2-300 de fani miyavi, poate si mai putin, dintre care pe mai mult de jumatate nu i-ar lasa parintii sa vina.
Concert =))
MurdeR.DOLL
MurdeR.DOLL
Great fan
Great fan

Numarul mesajelor : 270

Data de inscriere : 31/05/2009
Localizare : On the plane to Miami

http://mitsithevamp.livejournal.com/

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  Meisekyume Mier Iun 17, 2009 4:27 pm

De cand cu popcorn , eu cred ca sunt mai multi . =/

kill the freaking popcorn
Meisekyume
Meisekyume
Miyavi Fan
Miyavi Fan

Numarul mesajelor : 217

Data de inscriere : 16/06/2009

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  MurdeR.DOLL Mier Iun 17, 2009 4:45 pm

ma refer la fani. Nu la "OMG MIYAVI IS SO CUTE!! AAAAAAAA!! :X:X:X: MIYAVI F*CK ME, F*CK ME!!".. defapt da.. sunt mai ptin de 2-300
MurdeR.DOLL
MurdeR.DOLL
Great fan
Great fan

Numarul mesajelor : 270

Data de inscriere : 31/05/2009
Localizare : On the plane to Miami

http://mitsithevamp.livejournal.com/

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  Pink-cherry Joi Iun 18, 2009 1:21 am

pai da dar cred ca mai multi ar venii de curiozitate Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 70463
Pink-cherry
Pink-cherry
Miyavi Fan
Miyavi Fan

Berbec Sobolan
Numarul mesajelor : 215

Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 28
Localizare : la PC

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  alexmissa Dum Iun 21, 2009 3:23 am

si totusi...cred k am fi surprinsi...yo zic k ne-am strange ceva...oricum am mai vazut forumuri cu miyavi...
alexmissa
alexmissa
Miyavi Fan
Miyavi Fan

Capricorn Tigru
Numarul mesajelor : 154

Data de inscriere : 01/06/2009
Varsta : 37
Localizare : Harajuku Station :D

http://www.alexmissa.hi5.com

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  damnthing485 Dum Iun 21, 2009 4:50 am

nu cred ca sunt sanse sa vina in curand pentru ca nu sunt asa de multi fani j-rock. cele mai multe persoane cand asculta o melodie de-a lui pentru prima oara spun ca e extrem de ciudata si cand vad o poza cei mai multi reactioneaza ceva de genu :''ala are problema cu capu sau e gay?'' sau chiar ''ce tipa draguta'' si nu poti sa-i convingi ca nu-i asa cel putin asa fac cei de la mine din clasa si ma considera extrem de ciudata datorita muzicii pe care o ascult,oricum eu sper sa vina nu conteaza peste cat timp numai sa vina sa am sansa sa-l vad live
damnthing485
damnthing485
**Started**
**Started**

Numarul mesajelor : 7

Data de inscriere : 13/06/2009

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  Meisekyume Dum Iun 21, 2009 4:55 pm

@damnthing485 : Uhm what could you expect from them ?
@Pink_cherry: Eu nu as da banii pe un bilet doar de curiozitate .
Meisekyume
Meisekyume
Miyavi Fan
Miyavi Fan

Numarul mesajelor : 217

Data de inscriere : 16/06/2009

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  Pink-cherry Dum Iun 21, 2009 6:01 pm

am avut si eu o problema dinaceasta cu colegii le-am aratat unora niste poze cu j rockeri si au spus ca sunt fetite si ca sunt ciudati
dar orcum eu nu imi schimb parerea fata miyavi, ...etc . pentru ca alti nu sunt in stare sa aprecieze decat manelele
Pink-cherry
Pink-cherry
Miyavi Fan
Miyavi Fan

Berbec Sobolan
Numarul mesajelor : 215

Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 28
Localizare : la PC

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  Meisekyume Dum Iun 21, 2009 6:06 pm

Off : Nu e chestie ca sunt manelisti sau orice altceva , e chestie de gandire . [ daca stam sa ne gandim ca dupa ce am scapat de comunism nimeni nu si-a schimbat gandirea , au ramas toti cu aceeasi doctrina , but what can we do ? XDD ]

Aaaanyway , eu sper sa avem sanse sa-l vedem macar in viitorul apropiat si nu intr-o ... pestera [ alt cuvant nu gasesc pentru Suburbia ] cum a fost cu cei de la Gothika .
Meisekyume
Meisekyume
Miyavi Fan
Miyavi Fan

Numarul mesajelor : 217

Data de inscriere : 16/06/2009

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  IzaBell` :x Mar Iul 07, 2009 3:00 am

II ADOR NOUA MELIODIEEEE

SUPERHERO RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 619763 Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 619763 Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 619763 Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 619763
IzaBell` :x
IzaBell` :x
Admin
Admin

Balanta Mistret
Numarul mesajelor : 413

Data de inscriere : 16/04/2009
Varsta : 28
Localizare : https://miyavi-382.forumgratuit.ro/

https://miyavi-382.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  White_Raven Mar Iul 07, 2009 4:38 am

Meisekyume a scris:Off : Nu e chestie ca sunt manelisti sau orice altceva , e chestie de gandire . [ daca stam sa ne gandim ca dupa ce am scapat de comunism nimeni nu si-a schimbat gandirea , au ramas toti cu aceeasi doctrina , but what can we do ? XDD ]

Aaaanyway , eu sper sa avem sanse sa-l vedem macar in viitorul apropiat si nu intr-o ... pestera [ alt cuvant nu gasesc pentru Suburbia ] cum a fost cu cei de la Gothika .

Off: pai si mami era dezamagita; a crezut ca din anul 2000 o sa mai evoluam si noi dpdv al gandirii...
White_Raven
White_Raven
Moderator
Moderator

Rac Capra
Numarul mesajelor : 207

Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 32
Localizare : Pitesti (=^.^=)

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  sweet-miyavi Mar Iul 07, 2009 2:29 pm

si mie imi place foarte mult superhero Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 619763 Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 990954 Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 619763
sweet-miyavi
sweet-miyavi
Admin
Admin

Taur Pisica
Numarul mesajelor : 396

Data de inscriere : 16/04/2009
Varsta : 36

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  Meisekyume Vin Iul 10, 2009 11:57 pm

^^ Marile sperante lulz .
Meisekyume
Meisekyume
Miyavi Fan
Miyavi Fan

Numarul mesajelor : 217

Data de inscriere : 16/06/2009

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  *Amami* Miharu* Joi Iul 16, 2009 10:40 pm

o sa vin miyavi si orce alt artist din Asia,aici in tara....dupa ce se v-a trezi Romania ....ei zic ca nu este cunoscut si asa mai departe...dar macar l-ati promovat sa vedeti ce zice lumea....nu...nu lasa daca vine,vine...daca nu,nu....

mie imi place mult cum canta miyavi...si-mi pare rau ca nu i-am acordat importanta de la inceput...eu stiu de el de 1 an...dar acum am inceput sa ma interesez Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 952767
*Amami* Miharu*
*Amami* Miharu*
**Started**
**Started**

Scorpion Caine
Numarul mesajelor : 19

Data de inscriere : 16/07/2009
Varsta : 29
Localizare : DBSKland

http://romaniangodess-tvxq.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  Meisekyume Sam Iul 18, 2009 6:08 pm

Intrebarea este : Avem la cine promova ?

Gandeste-te putin la chestia asta .
Meisekyume
Meisekyume
Miyavi Fan
Miyavi Fan

Numarul mesajelor : 217

Data de inscriere : 16/06/2009

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  ^_^Me^_^ Mier Aug 05, 2009 12:55 am

Cum adica ce parere am dupa ce ca am cont pe forum ma mai si intrb ???
daca nu imi placea Miyavi cum canta si cum arata nu mai eram pe forumu asta Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 70463
^_^Me^_^
^_^Me^_^
**Started**
**Started**

Scorpion Bivol
Numarul mesajelor : 19

Data de inscriere : 19/06/2009
Varsta : 26

Sus In jos

Ce parere ai despre muzica lui? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere ai despre muzica lui?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum